O firmie

Firma budowlana MAREXBUD Marek Żerebiec funkcjonuje na polskim rynku od 2010r. Swoją działalnością obejmujemy obszar całego kraju, w szczególności województwo lubelskie, gdzie znajduje się nasza siedziba.

W ramach naszej działalności świadczymy kompleksowe usługi ogólnobudowlane budynków usługowych, przemysłowych, magazynowych oraz produkcyjnych. Oferujemy także sprzedaż drewna.

Posiadamy maszyny i narzędzia niezbędne do prowadzenia sprawnej, terminowej i precyzyjnej pracy- od robót ziemnych do stanu surowego budynku.

Gwarantujemy wysokiej jakości usługi, wykonywane przez wykwalifikowanych, znających się na swojej pracy Pracowników.

Jakość wykonania naszych usług, potwierdzają listy referencyjne wystawione przez firmy, z którymi współpracowaliśmy bądź nadal współpracujemy m.in.: HEBAN Sp. z o.o., CUBATO Sp. z o.o., JMS Sp. z o.o., BORGA Sp. z o.o.

Popieramy etyczne prowadzenie działalności gospodarczej, o czym świadczy współpraca z Krajowym Rejestrem Długów Biura Informacji Gospodarczej SA. Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług i w przyszłości chętnie ponownie z nich korzystali, podejmując dalszą współpracę.

logotyp